biuro@kancelaria-rogowski.pl +48 500 566 615

Zespół Kancelarii Radcy Prawnego dr Paweł Rogowski świadczy usługi prawne dla mieszkańców miasta Stalowa Wola i okolic. Od wielu lat obsługujemy osoby fizyczne oraz przedsiębiorców. Posiadamy wszelkie kwalifikacje, aby zapewnić naszym Klientom kompleksową obsługę prawną na najwyższym poziomie.

Kompleksowo zajmujemy się wszelkimi kwestiami prawnymi i biznesowymi przedsiębiorców z miasta Stalowa Wola i okolic, jak również osób fizycznych z naszego miasta. Nasza Kancelaria współpracuje z przedsiębiorcami z różnych branż, zapewniając kompleksową obsługę i pomoc prawną oraz biznesową. Udzielamy wsparcia małym, średnim i dużym firmom.  Pomagamy i reprezentujemy naszych Klientów w szerokim spektrum spraw związanych z prawem cywilnym, rodzinnym, pracy i ubezpieczeń społecznych oraz administracyjnym. Pomagamy także z sukcesami mieszkańcom miasta Stalowa Wola w sprawach związanych z kredytami frankowymi, polisolokatami oraz błędami medycznymi.

Wiele osób zastanawia się adwokat czy radca prawny w mieście Stalowa Wola?

Obecnie zawód radcy prawnego nie różni się niczym od zawodu adwokata w zakresie uprawnień związanych ze świadczeniem pomocy prawnej. Aktualnie różnice pomiędzy zawodem radcy prawnego i adwokata mają wymiar zupełnie nieistotny z punktu widzenia interesu Klienta.

Zachęcamy mieszkańców miasta Stalowa Wola oraz okolic do zapoznania się z ofertą naszej Kancelarii oraz kontaktu z członkami naszego zespołu.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. ×