biuro@kancelaria-rogowski.pl +48 500 566 615

O nas

Kim jesteśmy

Kancelaria Radcy Prawnego to nowoczesna Kancelaria oferująca najwyższą jakość usług. Kancelaria świadczy usługi prawne na rzecz osób fizycznych oraz przedsiębiorców w formie kompleksowej obsługi prawnej oraz wsparcia prawnego.

Kadra Kancelarii to wykwalifikowani prawnicy. Stanowią oni gwarant najwyższej jakości usług prawnych świadczonych w przyjaznym i komfortowym otoczeniu. Dzięki zdobytemu doświadczeniu prawnicy gwarantują profesjonalne doradztwo oparte na bezpiecznych rozwiązaniach.

Nasza Kancelaria świadczy usługi z wielu dziedzin prawa, dzięki czemu jesteśmy w stanie skutecznie reprezentować i pomagać naszym Klientom w wielu skomplikowanych postępowaniach sądowych oraz administracyjnych. Nasza Kancelaria specjalizuje się także w przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie. Dzięki wieloletniej współpracy naszego zespołu z Ośrodkami Pomocy skutecznie pomagamy osobom doznającym przemocy ze strony najbliższych. Cały personel posługuje się językiem angielskim. 

Nasz zespół

Paweł Rogowski

Radca prawny

Katarzyna Maria Rędzio

APL. Adwokacki

Karolina Sokal

apl. radcowski

Kancelaria świadczy swoje usługi nie tylko na terenie województwa podkarpackiego. Współpracuje z wieloma podmiotami gospodarczymi i Klientami indywidualnymi na terenie całego kraju. 

  • Wspieramy w tworzeniu przedsiębiorstw i ich rozwijaniu. W związku z tym, że prowadzenie biznesu wymaga przygotowania i dopełniania wielu obowiązków formalnych, kompleksowo zajmujemy się problematycznymi zagadnieniami prawnymi w imieniu naszych Klientów.

dyspozycyjność

doświadczenie

kompetentność

terminowość

Ze względu na skład  Kancelarii, a także osób z nią współpracujących, świadczenie pomocy prawnej realizujemy także odpowiednio w językach: angielskim, niemieckim oraz rosyjskim. Współpracujemy również z tłumaczami przysięgłymi.

Kompleksowo zajmujemy się obsługą podmiotów gospodarczych oraz pomagamy Klientom indywidualnym udzielając porad oraz reprezentując Ich przed Sądami i Instytucjami.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. ×