biuro@kancelaria-rogowski.pl +48 500 566 615

O nas

Kim jesteśmy

Kancelaria Radcy Prawnego to nowoczesna Kancelaria oferująca najwyższą jakość usług. Kancelaria świadczy usługi prawne na rzecz osób fizycznych oraz przedsiębiorców w formie kompleksowej obsługi prawnej oraz wsparcia prawnego.

Kadra Kancelarii to wykwalifikowani prawnicy. Stanowią oni gwarant najwyższej jakości usług prawnych świadczonych w przyjaznym i komfortowym otoczeniu. Dzięki zdobytemu doświadczeniu prawnicy gwarantują profesjonalne doradztwo oparte na bezpiecznych rozwiązaniach.

Nasza Kancelaria świadczy usługi z wielu dziedzin prawa, dzięki czemu jesteśmy w stanie skutecznie reprezentować i pomagać naszym Klientom w wielu skomplikowanych postępowaniach sądowych oraz administracyjnych. Nasza Kancelaria specjalizuje się także w przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie. Dzięki wieloletniej współpracy naszego zespołu z Ośrodkami Pomocy skutecznie pomagamy osobom doznającym przemocy ze strony najbliższych. Cały personel posługuje się językiem angielskim. 

Nasz zespół

Paweł Rogowski

Radca prawny

Gabriela Kotuła

APL. Radcowski

Ewa Margol

Asystent/Sekretarz

Kancelaria świadczy swoje usługi nie tylko na terenie województwa podkarpackiego. Współpracuje z wieloma podmiotami gospodarczymi i Klientami indywidualnymi na terenie całego kraju. 

  • Wspieramy w tworzeniu przedsiębiorstw i ich rozwijaniu. W związku z tym, że prowadzenie biznesu wymaga przygotowania i dopełniania wielu obowiązków formalnych, kompleksowo zajmujemy się problematycznymi zagadnieniami prawnymi w imieniu naszych Klientów.

dyspozycyjność

doświadczenie

kompetentność

terminowość

Ze względu na skład  Kancelarii, a także osób z nią współpracujących, świadczenie pomocy prawnej realizujemy także odpowiednio w językach: angielskim, niemieckim oraz rosyjskim. Współpracujemy również z tłumaczami przysięgłymi.

Kompleksowo zajmujemy się obsługą podmiotów gospodarczych oraz pomagamy Klientom indywidualnym udzielając porad oraz reprezentując Ich przed Sądami i Instytucjami.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. ×