biuro@kancelaria-rogowski.pl +48 500 566 615

Od wielu lat z powodzeniem pomagamy klientom zarówno z okolic miasta Ostrowiec Świętokrzyski, jak i z całej Polski w rozwiązywaniu nawet najbardziej skomplikowanych problemów prawnych. Zespół Kancelarii Radcy Prawnego dr Paweł Rogowski występuje jako pełnomocnik w sprawach cywilnych, rodzinnych, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz administracyjnych . Celem działalności Kancelarii jest zapewnienie skutecznej ochrony prawnej swoich klientom. Kancelaria zajmuje się kredytami frankowymi pomagając w sprawach przeciwko wszystkim bankom, które oferowały kredyty indeksowane lub denominowane do CHF na terenie całego kraju, w tym mieście Ostrowiec Świętokrzyski. Prowadzimy również sprawy osób w związku z polisolokatami. Oferujemy także obsługę prawną w sprawach dotyczących błędów medycznych. 

Posiadamy wszelkie kwalifikacje, aby zapewnić naszym Klientom kompleksową obsługę prawną na najwyższym poziomie, w tym kompleksową i profesjonalną obsługę prawną przedsiębiorstw, z miasta Ostrowiec Świętokrzyski i nie tylko. 

Zachęcamy mieszkańców miasta Ostrowiec Świętokrzyski i okolic do zapoznania się z ofertą naszej Kancelarii oraz kontaktu z członkami naszego zespołu.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. ×