biuro@kancelaria-rogowski.pl +48 500 566 615

Kancelaria Radcy Prawnego zajmuje się pomocą zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom w mieście Starachowice i okolicach. Do każdego z nich podchodzimy w sposób indywidualny, dbając o najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Od wielu lat obsługujemy przedsiębiorców z różnych branż, zapewniając im bezpieczeństwo prawne i ekonomiczne w trakcie prowadzonych przez nich działalności gospodarczych. Posiadamy wszelkie kwalifikacje, aby zapewnić naszym Klientom kompleksową obsługę prawną na najwyższym poziomie również , m.in. z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa administracyjnego. 

Kancelaria od kilku lat wspiera klientów w sporach z instytucjami finansowymi w szczególności w zakresie tzw. kredytów frankowych oraz polisolokat. Oferujemy również profesjonalna pomoc w sprawach dotyczących błędów medycznych.

Zachęcamy mieszkańców miasta Starachowice i okolic do zapoznania się z ofertą naszej Kancelarii oraz kontaktu.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. ×