biuro@kancelaria-rogowski.pl +48 500 566 615

Kancelaria Radcy Prawnego dr Paweł Rogowski jest nowoczesną firmą dostarczającą kompleksowe usługi prawnicze dla podmiotów działających na rynku polskim, jak również osób fizycznych w mieście Sandomierz i okolicach. Stanowimy zespół doświadczonych prawników świadczących profesjonalną i kompleksową pomoc prawną w sprawach z zakresu, m.in. prawa cywilnego, rodzinnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa administracyjnego. Specjalizujemy się również w walce o interesy osób, które uwikłały się w kredyty frankowe oraz polisolokaty, a także pomagamy w sprawach w związku z błędami medycznymi. 

Przedsiębiorcom z całej Polski, w tym z miasta Sandomierz oferujemy kompleksową obsługę prawna ich przedsięwzięć. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie, m.in. prawa handlowego i gospodarczego, zapewniając bezpieczeństwo prawne prowadzonym biznesom. 

Zachęcamy mieszkańców miasta Sandomierz i okolic do zapoznania się z ofertą naszej Kancelarii oraz kontaktu z członkami naszego zespołu.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. ×