biuro@kancelaria-rogowski.pl +48 500 566 615

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich Klientów potrzebujących porady i pomocy prawnej w mieście Opatów i okolicach. Oferta Kancelarii Prawnej Kaczmarek i Partnerzy skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i do podmiotów gospodarczych. W skład naszego zespołu prawnicy specjalizujący się w wybranych konkretnych dziedzinach prawa, m.in. prawa cywilnego, rodzinnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz gospodarczego. Posiadamy bogate doświadczenie, dlatego też świadczymy szeroką pomoc prawną w wielu dziedzinach , m.in. w sprawach kredytów frankowych i polisolokat. Oferujemy także pomoc w sprawach błędów medycznych.

Zespół Kancelarii Radcy Prawnego dr Paweł Rogowski świadczy także kompleksowe usługi prawne dla podmiotów gospodarczych, w formie jednoosobowych działalności gospodarczych oraz spółek prawa handlowego, na terenie całego kraju, m.in. miasta Opatów. Wspieramy przedsiębiorców na każdym etapie prowadzonej działalności, zapewniając wiedzę popartą doświadczeniem, m.in. z zakresu prawa handlowego i gospodarczego.

Zachęcamy mieszkańców miasta Opatów oraz okolic do zapoznania się z naszą ofertą i członkami naszego zespołu.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. ×