biuro@kancelaria-rogowski.pl +48 500 566 615

Kancelaria świadczy kompleksową obsługę prawną, zarówno małych jak i dużych firm oraz osób fizycznych w mieście Kazimierza Wielka i okolicach. Priorytetem w naszych działaniach jest dostarczanie naszym Klientom skutecznych rozwiązań prawnych oraz zapewnienie im pełnego poczucia bezpieczeństwa prawnego w sposób kompleksowy, m.in. w sprawach z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa administracyjnego. Mieszkańcom miasta Kazimierza Wielka oferujemy również profesjonalną pomoc w sprawach kredytów frankowych, polisolokat, a także błędów medycznych. 

Posiadamy szeroką ofertę dotyczącą kompleksowej obsługi prawnej wszelkiego rodzaju przedsiębiorstw, w tym posiadających siedzibę na terenie miasta Kazimierza Wielka. Udzielamy pomocy prawnej, porady prawnej oraz wszelkiego doradztwa w zakresie związanym z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Zachęcamy mieszkańców miasta Kazimierza Wielka i okolic do zapoznania się z naszą ofertą.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. ×