biuro@kancelaria-rogowski.pl +48 500 566 615

Oferujemy profesjonalne usługi prawne dla mieszkańców miasta Tarnobrzeg i okolic. Specjalizujemy się w obsłudze prawnej osób fizycznych oraz kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorstw. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych oraz obsłudze podmiotów gospodarczych. Dzięki wieloosobowemu składowi naszej Kancelarii skutecznie udzielamy porad, sporządzamy pisma oraz reprezentujemy Klientów przed Sądami w sprawach z wielu dziedzin, m.in. prawa cywilnego, rodzinnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa administracyjnego. Oferujemy także pomoc, w tym mieszkańcom miasta Tarnobrzeg w sprawach kredytów frankowych, polisolokat, a także błędów medycznych.

Tarnobrzeg- adwokat czy radca prawny?

Obecnie zawód adwokata nie różni się niczym od zawodu radcy prawnego, z punktu widzenia interesu i reprezentacji Klientów. Zarówno adwokat, jak i radca prawny może z powodzeniem reprezentować Klientów w sporach Sądowych.

Zapraszamy mieszkańców miasta Tarnobrzeg oraz okolic do zapoznania się z ofertą Kancelarii oraz kontaktu.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. ×