biuro@kancelaria-rogowski.pl +48 500 566 615

Kancelaria Radcy Prawnego dr Paweł Rogowski świadczy usługi prawne dla mieszkańców miasta Nisko i okolic. Oferujemy kompleksową obsługę prawną dla Klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Dzięki ugruntowanej wiedzy i zdobytemu doświadczeniu oferujemy szeroki zakres usług odpowiadających Państwa potrzebom i oczekiwaniom.

Podstawą naszej działalności jest doradztwo prawne w wielu specjalizacjach. Są to między innymi: prawo cywilne, rodzinne, pracy, ubezpieczeń społecznych oraz administracyjne. Mieszkańcom miasta Nisko i okolic oferujemy również pomoc w sprawach kredytów frankowych, polisolokat, a także błędów medycznych. Dzięki wieloosobowemu zespołowi kompleksowo obsługujemy małych i dużych przedsiębiorców, opierając się na zdobytemu doświadczeniu z zakresu prawa handlowego i gospodarczego. 

Adwokat czy radca prawny w mieście Nisko?

Obecnie różnice pomiędzy zawodem radcy prawnego i adwokata nie są istotne z punktu widzenia interesu Klienta. Odnośnie uprawnień związanych ze świadczeniem pomocy prawnej zawód radcy prawnego został zrównany z zawodem adwokata. Tak więc radcowie prawni z powodzeniem świadczą, m.in. pomoc w postaci reprezentacji swoich Klientów przed Sądami. 

Zachęcamy mieszkańców miasta Nisko oraz okolic do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu z naszym zespołem.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. ×