[contact-form-7 404 "Not Found"]
close

+48 500 566 615

p.rogowski@vp.pl

Współpraca

Nasza Kancelaria oferuje współpracę zarówno Klientom indywidualnym jak i podmiotom gospodarczym. Zachowując zasady należytej staranności, wykorzystując doświadczenie i zdobytą wiedzę staramy się zapewnić dla naszych Klientów najkorzystniejsze rozwiązania.

W przypadku pomocy prawnej dla osób fizycznych zasady i szczegóły prowadzenia sprawy ustalane są indywidualnie po zapoznaniu się z informacjami o sprawie. W tym celu zapraszamy do spotkania w siedzibie/filii naszej Kancelarii lub kontaktu telefonicznego albo mailowego.

W przypadku przedsiębiorców współpraca Kancelarii z Klientem polegać może na:

-stałej obsłudze

Stała obsługa prawna obejmuje kompleksowe prowadzenie spraw prawnych danego podmiotu gospodarczego lub zajmowanie się jedynie pewnym obszarem jego działalności (według zapotrzebowania Klienta).

-doraźnej pomocy prawnej

Doraźna pomoc prawna polega na świadczeniu przez Kancelarię usługi prawnej jedynie w zakresie przedstawionego przez Klienta problemu, np. sporządzeniu opinii prawnej, prowadzenia sprawy sądowej etc.

Zakres obsługi prawnej ustalany jest tak, aby zapewnić Klientowi wsparcie zgodne z jego oczekiwaniami, profilem podmiotu oraz charakterem prowadzonych czynności.

Zasady wynagradzania

Zasady oraz wysokość stawki wynagrodzenia są każdorazowo indywidualnie ustalane z Klientem. W celu zapoznania się z konkretną ofertą i wyceną obsługi prawnej zachęcamy do kontaktu.

Korzyści jakie daje Państwu skorzystanie z pakietów naszej Kancelarii:

§ pierwszeństwo w realizacji zleceń;
§ niższy koszt usług niż w przypadku zleceń jednorazowych;
§ prawnik do stałej dyspozycji w konkretnej sprawie ale i na tzw. wszelki wypadek;
§ zaoszczędzony czas w nagłej sytuacji w poszukiwaniu prawnika z odpowiednią wiedzą – wyeliminowanie ryzyka, że poszukiwany prawnik nie przyjmie sprawy do poprowadzenia;
§ dogłębna znajomość po stronie prawnika Klienta i środowiska w którym działa – poznanie specyfiki działalności Klienta i dostosowanie jak najlepszych rozwiązań;
§ łatwość i szybkość kontaktu z Kancelarią (telefonicznie, e-mailem, itp.);
§ komfort stałego dostępu do fachowej, aktualnej wiedzy – odciążenie od konieczności śledzenia ciągłych zmian w regulacjach prawnych;
§ przewidywalność kosztów za usługi prawne – stałe zlecenie;
§ gwarancja mobilności prawnika w razie potrzeby.

Copyright © 2019 Radca Prawny Stalowa Wola Nisko. All rights reserved.

Facebook